Магія в наших серцях!

Illustration

Дичко ОльгаЗасновциця проектів «ТапаЛапа Хауз» і Тьюторіум «НеДляВсіх».Педагог, тьютор, мама.


«Хочу, щоб у світі було більше розумних і щасливих людей»

Найбільший кайф у житті для мене – це бачити, як у дітей починає виходити щось нове, як загоряються очі, як просинається інтерес, як у дітей з'являється впевненість у собі, у своїх силах.
СпеціалізаціяРозвиток мислення, когнітивістикаТьюторський супровід школярівАвторські курси «Навчаюсь вчитися», «Розвиток мислення», «Як написати книгу»
Бекграунд та освітаЗа першим фахом – інженер-програміст. Професійний шлях розпочинала як керівник ІТ-проектів – від дрібних поставок обладнання до багатомільйонних проектів національного масштабу.
Потім була Києво-Могилянська бізнес-школа, ступінь МВА і 4 роки роботи в бізнес-консалтингу.
Після народження доньки життя повернуло мене в бік дитячих проектів: інтернет-магазин, дитячий коворкінг, пізніше – садок, а тепер і початкова школа, і робота зі старшими школярами.
В сучасному швидкоплинному світі ніхто не скаже вам, чому саме необхідно навчити підростаюче покоління. Але в одному я впевнена – компетенція «розібратись в будь-якому питанні» буде необхідною і стане запорукою успіху сучасних дітей. Над цим і працюю :)
Персональна сторінка у Facebook

Illustration

Гульман МаринаДитячий психолог, ігротерапевт, КПТ-терапевт, педагог, автор і ведуча спеціалізованих ігор, казок, тренінгових курсів для дітей і батьків.


«Робота з дітьми для мене – це заняття за покликом серця»

Життєлюбністю, зацікавленістю, бажанням спостерігати, досліджувати, дізнаватись, створювати нове, я заряджаю діток з якими працюю.Завдяки такому підходу, з кожною дитиною створюються дружні стосунки. Це допомагає долати труднощі і радіти кожному дню разом з кожною дитиною. Такі дружні стосунки – це запорука довіри дітей і батьків, що дуже допомагає для створення атмосфери гармонійного розвитку і навчання дітей.
Спираючись на різноманітні методики розвитку дітей раннього, дошкільного і шкільного віку, на вікові норми розвитку, на коло найближчого розвитку і інтереси дітей, я створюю та втілюю ігри для дітей нашого садочка.
СпеціалізаціяРанній розвиток, розвиток мовлення, підготовка до школи, профілактика дислексії і дисграфії, робота з проблемною поведінкою, соціально-емоційний інтелект.Індивідуальне консультування з питань дитячої і сімейної психології. Проведення корекційних занять.
Бекграунд та освітаЗа фахом психолог, закінчила Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини «Україна».
З цікавістю щорічно проходжу навчання на спеціалізованих тренінгах.
Закінчила курси: «Емоційний інтелект», «Нейрогімнастика», «Дитяча і підліткова психотерапія», «Ранній розвиток», «Діагностика і корекція дітей раннього віку», «Розвиток мовлення», «Нейропсихологія агресії», «Робота з дитячою агресією в дитячо-батьківських відносинах», «Основи АВА-терапії», «Дислексія, дисграфія, дискалькулія».
Персональна сторінка у Facebook

Illustration

Третьяк АннаПедагог дитячого садочка, логопед


«З кожною дитиною в садочку будую щирі дружні стосунки»

Кожен малюк для мене – добра і щира маленька Людина. Мені подобається за допомогою спільних ігор допомагати кожному розкрити свою індивідуальність. Це велика радість і відповідальність для мене – допомогти кожній дитині, зацікавити різноманіттям довколишнього світу.
Мені подобається пробуджувати в дітях інтерес до знань, допомагати їм домовлятись між собою, розуміти одне одного. Подобається спостерігати, як у дітей в нашому садочку з'являються перші друзі, перші вдумливі улюблені ігри, перші успіхи в наших ігрових заняттях.
СпеціалізаціяРанній розвиток. Логопедія.
Бекграунд та освітаЗ дітьми я працюю досить давно. Під час мого навчання в Мелітопольському державному педагогічному університеті ім. Богдана Хмельницького у нас було багато практики.
За освітою – вихователь дітей раннього і дошкільного віку, вчитель-логопед. Закінчила профільні тренінги в Київському інституті раціонально-інтуїтивної психотерапії «Я», «Школу педагога раннього розвитку». 
Пройшла навчання і отримала сертифікат про «Наджання першої домедичної допомоги дітям».

Made with