Дорогу здолає той, хто йде

Концепція клубу «ТапаЛапа Хауз»

від коворкінгу до навчального центру

Проект "ТапаЛапа Хауз" було створено в жовтні 2015 року. За цей час ми пройшли цікавий шлях від Коворкінгу і вільного простору для мам до повноцінного Дитячого садочку і Розвиваючого центру зі своєю особливою концепцією.
Ми випробували багато напрямків і методів розвитку, і обрали своєю спеціалізацією таку непросту задачу як Розвиток мислення у дітей дошкільного і шкільного віку. Саме навики різноманітних типів мислення впевнено займають топ-позиції у всіх рейтингах, прогнозах і оглядах професій майбутнього.
Комплексний розвиток мислення – це цікава і складна сфера. Але ми навчились подавати її дітям так легко і безпосередньо, що відірвати їх від наших занять практично неможливо.
Концепція наших розвиваючих занять базується на 3-х китах:- Розвиток раціонального інтелекту;- Розвиток емоційно-соціального інтелекту;- Академічні знання і навики.
Ми впевнені, що саме збалансувавши ці три складові, ми допомагаємо батькам формувати успішну і грамотну особистість, яка може ефективно мислити, жити в гармонії з собою і іншими, пізнавати і створювати світ і себе в ньому.
Наразі ми розвиваємо два проекти: Клуб "ТапаЛапа Хауз" для дітей дошкільного віку і навчальний центр "Тьюториум НеДляВсіх" для дітей шкільного віку та хоумскулерів.
У цих проектах ми реалізуємо свою місію через створення і реалізацію різноманітних навчальних і розвиваючих продуктів. 
Допомагають цьому наші цінності:- Ми поважаємо дітей, у спілкуванні і заняттях ставимося до них як до дорослих.- Ми цінуємо свободу вибору, але в той же час підтримуємо дисципліну.-Ми стимулюємо дітей до прийняття їх власних рішень із розумінням результатів цих рішень.
В серці нашої діяльності Дитячий садок на Подолі для дітей від 2-х років (а іноді і від 1,5 років). В серпні 2019 року в Дитячому саду "ТапаЛапа Хауз" відбувся перший випуск, половина дітей з якого вступила до математичної школи. Для тих школярів, які хотіли продовжувати зустрічі і спільний розвиток, була створена Група подовженого дня, яка пізніше переросла в окремий проект тьюторського супроводження - Тьюториум "НеДляВсіх". 
Також в нашому навчальному центрі ви можете підібрати для своїх дітей розвиваючі заняття, які проходять як в будні, так і у вихідні дні.
Більш детально про курсив и можете дізнатись у розділі Заняття і Курси.
Навчальний центр розташований досить зручно в логістичному плані – на Подолі, за адресою вул. Кирилівська, 31в. Від метро «Т. Шевченко» до нас 5 хв. пішки. Є місце для вільного паркування.
Будемо раді зустрічі!

Made with