Дитячий садок "ТапаЛапа Хауз"

Ви піклуєтесь про всебічний розвиток дитини вже з раннього віку?
Ви бажаєте забезпечити дитині фундамент для безпроблемного навчання в школі?
Ви хочете для дитини піклування, сімейної атмосфери, по-справжньому індивідуального підходу?
Тоді «ТапаЛапа Хауз» - рішення для вас!

Ми певні, що головне завдання дошкільного розвитку і освіти – це закласти в дітях комплексний спосіб мислення, на підґрунті якого в подальшому дитина, її батьки і педагоги зможуть розвити будь-яку бажану компетенцію.
На нашу думку, комплексний спосіб мислення – це набір з навичок, які формують раціональний та емоційний інтелект дитини.

В дитячому садку «ТапаЛапа Хауз» ми розвиваємо комплексний спосіб мислення з допомогою таких курсів:

Illustration

Пізнаю світ

Розвиваємо мислення в контексті різноманітних сфер життя. Курс побудований за принципом тематичних тижнів. Кожну сферу життя ми вивчаємо з двох сторін: з чого складається і як працює. Таким чином розширюється світогляд дітей, поповнюється активний словник, підвищується загальна ерудиція.

Illustration

Сенсорика, логіка, пам’ять

Розвиваємо абстрактне мислення, просторове мислення, сприйняття кольору, форми, текстури, а також зорову, слухову і тактильну пам’ять.

Illustration

Нейрогімнастика

Розвиваємо фізіологічну функцію мозку, нейронні і міжпівкульні зв’язки, тренуємо саморегуляцію і самоконтроль за допомогою спеціальних ігор і вправ.

Illustration

Емоційний і соціальний інтелект

Розвиваємо навик виявляти, розуміти і проживати свої емоційні стани, дружити і взаємодіяти з іншими дітьми і дорослими. Також з допомогою казкотерапії курс закладає базові правила моралі і правил взаємовідносин з іншими, напрацювати стратегію поведінки в різних життєвих ситуаціях.

Illustration

Творчість і Конструювання

Розкриваємо творчий потенціал дитини, навички творчого самовираження, розвиваємо фантазію, знайомимо з різноманітними техніками. Також цей курс позитивно впливає на розвиток дрібної моторики.

В середній та старшій групі додаються курси:

Illustration

Підготовка до школи

Засвоюємо академічні знання і навики, необхідні для успішного вступу і подальшого навчання в школі: цифри і лічба, букви і звуки, розвиток мовлення, читання і підготовка руки до письма.

Illustration

Англійська мова

Розвиваємо навички використання мови в повсякденному житті дитини. Заняття максимально наближені до контексту дитини з точки зору словникового і лексичного запасу.

Хочете приєднатись до нашої дружньої родини?

Реєструйтесь на пробне відвідування

Часті запитання

 • Як ви працюєте під час війни?

  Зараз ми всі переживаємо неймовірно складні часи. Тому ми вмикаємо максимальну гнучкість у своїй роботі. Тепер ваші діти можуть відвідувати садочок будь-яку кількість годин на день у будь-які робочі дні з 9.00 до 18.00. Немає стартових внесків і гарантійних платежів. Ви сплачуєте тільки за фактично проведений у нас час, погодинно. Вам не потрібні ніякі документи для вступу - тільки реєстрація на перше відвідування.
  Тримаймось! Все буде Україна!

 • Де ви знаходитесь?

  Ми знаходимось за адресою: м. Київ, Поділ, вул. Кирилівська, 31в.

 • З якого віку моя дитина може відвідувати дитячий садок «ТапаЛапа Хауз»?

  В дитячому садку працюють три вікові групи:-Молодша 2-3,5(4) роки;-Середня 4-5(5,5) років;-Старша (рік до школи) 5-6 років.Відвідування садка дітьми в віці від 1,5 років розглядаються індивідуально.

 • В якому режимі моя дитина може відвідувати дитячий садок «ТапаЛапа Хауз»?

  На час війни дитина може відвідувати садок в будь-якому режимі у робочі години. Тобто ви можете приходити і забирати дитину в будь-який час з 9.00 до 18.00 у робочі дні. Оплата здійснюється погодинно.

 • Який розклад дня у садку «ТапаЛапа Хауз»?

  Розпорядок дня у садку виглядає приблизно таким чином.Ми не фанати жорсткого графіку, тому кожен день підлаштовується під емоційний стан і інтереси дітей.
  1 зміна9.00-10.00 – прибуття дітей, вільна гра;10.30-11.05 – зарядка11.15-12.30 – заняття за віковими групами;12.30-13.10 – прогулянка;13.15-13.45 – обід
  2 зміна14.00-16.00 – сон в молодшій групі, заняття в середній і старшій групі;16.10-16.30 – полуденок;17.00-18.00 – заняття за віковими групами/вільна гра/прогулянка.

 • Яка вартість відвідування дитячого садочку?

  Вартість відвідування залежить від обраного режиму. Повний перелік пакетів дивіться в розділі Ціни

 • Хто працює з дітьми?

  Познайомитися з профілями наших педагогів ви можете в розділі Педагоги

Якщо ви не знайшли тут відповіді на ваші запитання, ви завжди можете написати нам у Вайбер, або зателефонувати +380(67)219-77-91

Наше життя

Made with